31 sierpnia 2018

Plany - Wrzesień 2018


Każdy kreśli jakieś plany na przyszłość. U mnie nie jest to takie proste. Bo w życiu nie może być zbyt prosto, bo będzie zbyt nudno. Serce by chciało, rozum nie zawsze może pozwolić.

Jeszcze wieszaki dają rade ;-)

 Kalendarz biegów.


Biegów w kalendarzu jest dużo, bardzo dużo i dochodzą nowe. Trzeba wybierać, nie można być wszędzie, bo po pierwsze nie zawsze jest czas na bieganie, po drugie często biegi są w tym samym terminie, a po trzecie biegi kosztują. Trzeba się zastanowić i wybrać coś dla siebie. Oczywiście miło i sympatycznie jest jak mój wybór pokrywa się z wyborem znajomych. Bo im nas więcej tym weselej. Przeglądając kalendarz biegowy już pewnych wyborów dokonałam. Są biegi, w których na pewno nie wystartuje, nad którymi się zastanawiam i takie gdzie będę na 99%.

Warsaw Track Cup

Pierwszym biegiem, w którym wezmę udział to Warsaw Track Cup. Trzeci bieg z tegorocznego cyklu w moim przypadku bieg na 800 metrów. Jest sentyment, bo to podczas cyklu Warsaw Track Cup w roku 2016 pierwszy raz stanęłam na podium, jest możliwość spróbowania czegoś innego, bo to nie jest asfalt tylko tartan i prawdziwe 800 metrów z dzwonkiem na ostatnim okrążeniu. Biegową jesień zaczynamy piątego września na stadionie AWF Warszawa.

Warsaw Track Cup 2015

Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów

Kolejny bieg, w którym wezmę udział odbywa się dziewiątego września. Na warszawskim Wilanowie po raz drugi odbędzie się Królewski Festiwal Biegowy. W zeszłym roku pobiegłam w pierwszej edycji w biegu na 5 kilometrów i w tym roku również 5 kilometrów. Chciałabym wystartować w półmaratonie, ale trzeba umieć mierzyć siły. Startując w tym roku w pierwszym Królewskim Półmaratonie, a następnie, co rok za 40 lat mogłabym być jedyną, która wzięła udział we wszystkich. To takie nawiązanie do Maratonu Warszawskiego i do oglądanych archiwalnych zdjęć. Wracając do Królewskiego Festiwalu Biegowego do wyboru jest dystans 5 lub 10 kilometrów oraz wspomniany wcześniej półmaraton. Wszystkie trasy posiadają atest PZLA i są wyznaczone pod biegaczy, czyli takie pod nowe życiówki. Oczywiście przed i po biegu piknik, strefa gastronomiczna, strefa relaksu i najważniejsze, czyli strefa dla dzieci. Dla każdego coś miłego, Ja pobiegnę, a Diana z tatą też nudzić się nie będą. Podczas Królewskiego Festiwalu Biegowego odbywać się będą również biegi dla dzieci: -) Na zakończenie dnia odbędzie się koncert gdzie na żywo będzie można usłyszeć Margaret, Ewę Farne, Libera oraz Mateusza Mijała. 
P.S. Zapisy na Królewskie biegi tylko do 03.09.2018 ->Zapisy<-

Królewski Festiwal Biegowy 2017

Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

Ostatnim pewniakiem jest bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego odbywający się 22 września. Bieg inny pod wieloma względami. Tu nie biegamy po asfalcie, tu nie ma z góry założonego dystansu, tu nie ma jednej z góry ustalonej godziny startu. W tym biegu zakochałam się od pierwszej edycji. Ja swój start ustawiłam na godzinę 17. Ile przebiegnę tego jeszcze nie wiem, ale chciałbym więcej niż w zeszłym roku. Jak wygląda trasa? Zaczynamy po schodach w stronę pomnika Polski Walczącej, przed samym pomnikiem skręcamy w las i z biegamy trochę na około z kopca po gruntowej ścieżce, jak deszcz wcześniej popada to jest trochę błota i jest trochę ślisko.
Bieg Na Kopiec Powstania Warszawskiego 2015

Maraton Warszawski

40 lat maratonu w Warszawie. Coś wielkiego, ale niestety nie dla mnie. Chciałbym pobiec, jednak w tym roku to nie dla mnie. Ukończyłam już Maraton Warszawski w 2015 roku i wiem, że dystans maratonu bez dobrego przygotowania to nie jest dobry pomysł. Zastanawiam się nad dystansem 5 kilometrów przy MW, ale to nie jest nic pewnego. Na pewno Diana pobiegnie dzień przed maratonem w biegu Bąbla podczas Mini Maratonu Niepodległości.
Maraton Warszawski 2015
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz