25 stycznia 2017

Biżuteria Sportowa

Ja uwielbiam wszelkie dodatki i biżuterię. Wzięłam udział w moim pierwszym biegu, bo zachwycił mnie medal. Medal z biegu Niepodległości w roku 2015 był tak piękny, że musiałam go mieć, a że trzeba było przebiec aż 10 kilometrów. Przebiegłam, medal mam, a przy okazji zakochałam się w.bieganiu. 
Biżuteria Sportowa
Biżuteria Sportowa


Przed pierwszym biegiem za namową bardziej i mniej doświadczonych osób zdjęłam kolczyki i bransoletki.
Jednak człowiek uczy się cały czas i teraz nawet nie myślę, aby zdejmować. To nie olimpiada to zabawa, a mi jest dobrze, zwyczajnie lepiej się czuję z dodatkami, a w biegu mi nie przeszkadzają.

Wspaniałym odkryciem okazała się polska firma Biżuteria Sportowa. Piękne dodatki odkrywające nasze przywiązanie do pasji.

Już od pewnego czasu noszę bransoletkę od biżuterii sportowej i dzięki niej miałam możliwość poznania ciekawych osób. Taki przykład, jestem w pracy obsługuje klienta, podchodzi kolejny Pan w ładnym garniturze, patrzy zegarek sportowy i bransoletka z biegaczką. Wywiązała się rozmowa i okazało się, że Pan biegł kilka razy w Biegu Rzeźnika i około 10 razy w Maratonie Warszawskim.

Biżuteria Sportowa
Biżuteria Sportowa


Biżuteria Sportowa ma naprawdę bardzo dużo ciekawych produktów w swojej ofercie. Produkty można spersonalizować, przez co można nadać im wyjątkowego znaczenia. Jak w gotowych produktach nie ma, tego, czego szukamy lub mamy własny wyjątkowy pomysł wystarczy napisać lub podjechać do sklepu.

Biżuteria Sportowa
Biżuteria Sportowa
Ja mam taki własny pomysł związany z moją córeczką i będę pisała do BiżuteriiSportowej w sprawie wykonania. Bo małej też się podobają "świecidełka", a ja chciałabym mieć ją zawsze przy sobie.

Już niedługo walentynki, a taka biżuteria może być wspaniałym prezentem i dla kobiety i dla mężczyzny. Z odpowiednim grawerem np. Na każdym treningu przy Tobie.

Biżuteria Sportowa
Biżuteria Sportowa


Uwaga konkurs!!!
Wspólnie z firmą Biżuteria Sportowa zapraszam do udziału w konkursie.
Do wygrania jest pakiet od firmy Biżuteria Sportowa składający się z: ·Bransoletki z własnym grawerem, kalendarza i torby.
Co trzeba zrobić?
Nic trudnego, wystarczy
-polubić fanpage Natalia Biega Jak Szalona oraz fanpage Biżuteria Sportowa
-polubić post konkursowy oraz go udostępnić publicznie (Klik-Post Konkursowy)
-Pod postem konkursowym na moim FP napisać hasło które motywuje Cię do działania.

Konkurs trwa do 31.01.2017, laureata wybierze jury i wynik zostanie ogłoszony za pośrednictwem fanpage Natalia Biega Jak Szalona
*Nagrodę dostarcza firma Biżuteria Sportowa, na potrzeby dostarczenia nagrody osoba która wygra będzie poproszona o przekazanie swoich danych osobowych. 
Biżuteria Sportowa
Biżuteria Sportowa KONKURS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz