19 lutego 2016

2 Bieg Dla Par

W niedzielę 14.02.2016 w Parku Skaryszewskim odbył się 2 Bieg Dla Par. W zeszłym roku nie miałam okazji startować w tym biegu, jednak bardzo lubię biegać u tego organizatora. Bieg Noworoczny, który jest organizowany przez te same osoby, jest naprawdę świetny. Bieg Dla Par udało mi się pobiec z Marcinem, biegaczem i autorem bloga Dulnik Biega. Bawiłam się fantastycznie.

 
Medale Bieg Dla Par
Medale Bieg Dla Par


Dzień zasadniczo zaczął się standardowo tzn. śniadanie, kawa i mały dodatek w postaci syropu na kaszel. Przed samym biegiem trochę się rozchorowałam i nie biegałam, jednak w dniu biegu czułam się już dużo lepiej. Wspólnie udaliśmy się na bieg, a na miejscu już było bardzo wielu znajomych biegaczy. Bieg bardziej z tych małych i kameralnych jednak pozwalający pobiegać.

 
Kilka słów do kamery
Kilka słów do kamery

Na miejscu założyliśmy numery startowe, był też czas na chwilę rozmowy ze znajomymi. Powiedzieliśmy też kilka słów dla telewizji i ruszyliśmy się rozgrzać. Po małej rozgrzewce o godzinie 11 ustawiliśmy się na starcie i bieg ruszył.


Rozgrzewka
Rozgrzewka
Babskie spotkanie
Babskie spotkanie ;-)


Jednak choroba nie do końca odpuściła i całą drogę biegłam z chusteczkami w ręku. Przy każdym przyspieszaniu czułam, że nogi mogą, ale płuca mówiły stop. Cały bieg przebiegłam w równym tępie trochę przyspieszając pod koniec. 
W Biegu
W Biegu - Latający Marcin /fot. Robert Zakrzewski - festiwal biegowy
W Biegu
W Biegu /fot. Aneta MikulskaW Biegu
W Biegu /fot. warszawa.naszemiasto.pl
Podsumowując mój wynik według zegarka to 27:53, mogło być lepiej, ale jak na pierwszy rozruch po chorobie to i tak było dobrze.
Meta
Meta

i za metą /fot. Fotopussle Team - Robert Sawicki


Piąteczka po biegu
Piąteczka po biegu
Z medalami
Z medalami
Po biegu była jeszcze chwila ze znajomymi, troszkę plotek i uśmiechów.  Klimat biegu i panująca atmosfera naprawdę zachęca do zakochania się w bieganiu. 
Selfie
Selfie z Agnieszką i Grześkiem
Z Agnieszką RunNessy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz