10 września 2015

Energiczne pożegnanie lata

Jak pożegnać lato i wakacje? Tylko energicznie i na sportowo.  Sobotnie pożegnanie lata zafundował nam Nike i sklep ForPro.
Część Dream Team'u z Katrin Karbo

Sobota 06.09.2015

W sobotę rano, nawiasem mówiąc tylko po kilku godzinach snu poprzedzonymi około 8 godzinami spędzonymi w samochodzie udałam się żegnać lato. Wcześniejsze dni deszczowe, mgliste i zimne, a tu w dniu eventu słońce i ciepło. Organizator zamówił nawet pogodę.
Od razu też napiszę mimo czekania na ten event i tego wielkie "wow", zwyczajnie byłam zmęczona dniem wczorajszym i mi się nie chciało. Ale miejsce zarezerwowane to jadę. Na miejscu byłam około godzinę wcześniej. Był czas aby popatrzeć i obejrzeć co organizator przygotował dla nas. Przed sklepem ForPro ustawione w rzędzie czekały na nas miniaki :-) było też dużo innych atrakcji jak na przykład pyszne koktajle owocowe. Co chwila spotykałam znajomych, było tu bardzo dużo dziewczyn ( i nie tylko) które znam i widywałam na zajęciach fitness i biegach.  Najważniejszymi na liście atrakcji były oczywiście te na scenie.  A scena była na plaży. Dokładnie przed urzędem dzielnicy Wilanów była/jest usypana plaża, która zamieniła się w miejsce treningu.
The "F" Force

BiegoweLove

Bieg od Kuchni

Dream Team ;-)

Na początek Zumba

Z Katrin Karbo

Jejku ja dawno nie byłam na Zumbie, w kilka sekund przypomniałam sobie jaka to fajna zabawa. Zumbe mogę polecić każdemu i osobie zaczynającej przygodę z fitnessem i osobie której nie jest obcy sport. Zumba to taniec to fitness a w dużym skrócie dobra zabawa. A jeszcze jak prowadzi ją taka instruktorka jak Katrin Kargbo to już w ogóle rewelacja. Trening super wspomnienia zostaną na długo. Jak bym mogła to częściej bym brała udział w treningach z Katrin. Było super, po treningu była godzina przerwy. Może krócej, szczęśliwi czasu nie liczą, a w najlepszym towarzystwie czas bardzo szybko mija. W czasie przerwy miałam możliwość podpisania się na kartce urodzinowej dla Ani :-) Po przerwie przyszedł czas na trening z Anią Lewandowską. Na chwilę przed treningiem na miejscu pojawili się kolejni znajomi m.in Paweł, Magda i Karolina KaroRun z Rembertów Team.
Rembertów Team ćwiczy fitness
Trening z Anią Lewandowską był super. Z Anią na scenie była jeszcze fantastyczna instruktorka fitness Lidka. Łatwo nie było, pracy trzeba było włożyć w ten trening, ale nie ma nic za darmo. W końcu walczymy o lepszą siebie #lepszaja. Trening fitness połączony z karate. Lubię boks nawet byłam na kilku zajęciach, a tu karate. Mi się podobało to połączenie. Bardzo podobał mi się również trening w parach. 
Przyłapana :-) foto. Jarosław Antoniak

Do tego energicznego treningu jeszcze ta plaża, tylko morza brakowało i palmy, bo leżaki i koktajle były. Po tym treningu musiałam niestety już opuścić plażę.
Z Anną Lewandowską 
Przed ostatecznym wyjściem udaliśmy się jeszcze do sklepu ForPro. Największy sklep Nike w Polsce a ja nie zdążyłam sobie nic kupić. Tyle fajnych ciuchów i butów. Raj dla mnie, trochę gorzej dla portfela ;-)
Podsumowując cały event. Jak już coś piszę to już było bardzo dobrze, a tu organizator naprawdę zrobił wszystko super. Więcej takich eventow, więcej takich treningów i więcej takiej zabawy w tak dobrym towarzystwie. 
Wspaniali znajomi - z nimi zawsze cudownie

Lepsze My

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz