01 sierpnia 2015

Sobotni trening N+TC

Aktywnie zacząć sobotę to aktywnie zacząć cały weekend. Dziś nie mogło być inaczej. Wiele do szczęścia nie potrzeba. Była wspaniała pogoda, błękitne niebo, zielona trawa, fantastyczne towarzystwo i super trenerzy. Czyli sobota ze Sklepem Biegacza i treningami N+TC.


Napisałam treningami bo dziś były dwa. Pierwszy to trening fitness drugi trening biegowy. Nie mogłam odpuścić :-)


Trening fitness Nike + Training Club #LepszaJa

Dziś prowadzony był przez Anetę Nikodemską, odbywał się na świeżym powietrzu. Lubię treningi N+TC bo czuję że ćwiczę. Lubię dostać "wycisk" na treningu bo im więcej potu tym lepszy efekt później. A efekty same nie przyjdą trzeba nad tym trochę popracować 


Trening biegowy "Pierwsza MILA Wzywa #szybszaJa #sofast


Pierwszy trening z serii treningów biegowych pierwsza mila. Dziś trenowaliśmy technikę biegową, a trening prowadził Dominik autor blogaJust Domi Freaky Runner. Trening przystosowany dla każdej z nas. Było dużo ćwiczeń oraz krótka przebieżka. 


Teraz #LepszaJa #SzybszaJa

Oba treningi były dostosowane dla osób dopiero zaczynających jak i tych już trenujących. To oznacza, że każdy mógł przyjść. Atmosfera na treningu mega fantastyczna. Sobotni trening w towarzystwie dziewczyn czyli nie samymi ćwiczeniami żyje był też czas na babskie plotki :-) 

Czyli idąc na trening do Sklepu Biegacza na Powiślu zyskujemy 
- poprawienie kondycji 
- zastrzyk endorfin na cały dzień 
- trochę teorii, która może się przydać (a wiem z doświadczenia, że takie treningi dają bardzo dużo)
- wspaniałe towarzystwo
- nowych znajomych
- ploteczki ;-) 

Po publikacji mojej przemiany dostaję od Was czasem wiadomości "jak Ci się udało, też bym chciała". To zapraszam (w prawdzie ja nie organizuje, ale zapraszam) na treningi. W sobotę o 10 (można sobie pospać i jeszcze się zdąży) trening fitness, a o 11 biegowy. Idealna okazja aby wstać z kanapy i zacząć, każdy od czegoś zaczynał. 
A co jak mi się nie spodoba? Nie dam rady? Nic się nie stanie, zawsze można odpocząć, zwolnić, a jak się nie spodoba to się nic nie traci. Treningi są całkowicie za darmo. 
Dziewczyny to dla was, dla waszego #LepszegoJa Trenujecie dla siebie, dla swojego zdrowia, swojej kondycji. Nikt tego nie zrobi za was, trzeba zrobić samemu ten pierwszy krok. Tu trenerzy wyciągają pomocną dłoń. Nie trzeba czytać książek, oni mają wiedzę i się nią dzielą.Wystarczy się zgłosić (linki na dole strony), a następnie w sobotę wstać i przyjść. 
To naprawdę procentuje, LepszaJa to ZadowolonaJa, UśmiechniętaJa i SzczęśliwaJa

Sklep Biegacza na facebook'u
Pierwsza Mila
Trening N+TC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz