05 kwietnia 2018

Tańsze kupowanie


Tańsze kupowanie

Nie raz można usłyszeć, że jednak bieganie nie jest takie tanie. Buty kosztują, ubrania kosztują, pakiety kosztują. Niestety jest to prawdą, aby ograniczyć koszty możemy biegać w tanich butach i ubraniach oraz nie zapisywać się na zorganizowane biegi. Jeśli nie chcemy rezygnować z fajnych biegów gdzie startuje wielu biegaczy, gdzie możemy pobiec ze znajomymi, ale również poznać nowe osoby, a ubrania wolimy od sprawdzonych i pewnych marek to trzeba szukać.

Natalia Biega Jak Szalona
Natalia Biega Jak Szalona

Oszczędzamy. 

Dziś dla przykładu pokaże jak oszczędzić i kupić tanie ubrania i buty w moich ulubionych firmach oraz pobiec taniej w dobrym biegu. Czasem rabat, czasem obniżka, czasem kod promocyjny jednak zawsze finalnie kilka złoty mniej. Oczywiście trzeba pamiętać, że obniżka nie oznacza że za darmo. Dobry produkt niestety musi kosztować i w tym miejscu trzeba też rozgraniczyć czy coś dużo kosztuje czy po prostu nas na to nie stać.Po pierwsze

Spódniczki biegowe Polka SportTu kluczem do tańszego kupowania jest śledzenie fanpage firmy. Co chwila pojawią się informacje o promocjach, rabatach czy przecenach oraz konkursy w których można wygrać spódniczkę. Aktualnie na przykład spódnice Capri czyli te z dłuższymi spodenkami możemy kupić 20% taniej, spódniczki Zygzaki przecenienie są o 23%. Do końca marca był minus 25% na wszystkie, czyli o jedną czwartą ceny towaru. Polka Sport to polski pomysł, wykonanie i materiał (tylko suwaczki nie są polskie, ale za to jedne z najlepszych), folkowej używam około roku i żadnego śladu zmęczenia, zniszczenia czy rozprucia. Jeśli ktoś nie ma potrzeby zmiany bo mu się znudzi to spódniczka posłuży naprawdę długo.   
Po drugie

Biegajmy z DEM’aBieg im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku WarmińskimJest dobra okazja, bo na najbliższy bieg można się zapisać taniej. Bieg w Lidzbarku zapowiada się bardzo dobrze. Rodzinny piknik, połączony z biegiem. Aktualnie pakiet na bieg 5 lub 10 kilometrów kosztuje 75 zł (przedostatni termin zakupu), ale jest możliwość obniżenia tej kwoty o 20 zł kodem. Kody niestety są jednorazowe, jest ich tylko dziesięć i obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Kody zamieszczę troszkę niżej. Pakiet na bieg w Lidzbarku zawiera numer startowy i chip oraz koszulkę techniczną z krótkim rękawem, butelkę wody (w pakiecie i w czasie biegu), 3 szt. batonów BA! od Bakalland, baton proteinowy od Thera Polska, posiłek regeneracyjny po biegu w wersji mięsnej lub wege plus dodatkowo bon gastronomiczny o wartości 50 zł do wykorzystania w Restauracji Hotelu Krasicki oraz oczywiście na mecie każdy otrzyma medal. Medal piękny i na dodatek z Mikołajem Kopernikiem. Za strefę gastronomiczna odpowiedzialna będzie firma KNORR. Pakiet jak widać bardzo rozbudowany i możliwe, że organizator jeszcze nas zaskoczy bo cały czas prowadzi rozmowy. Pisałam wcześniej o pikniku, na miejscu będą odbywały się biegi dla dzieci, oraz będzie strefa zabaw z mega dmuchańcami (zjeżdżalnia, zamek)!
 
Biegajmy z DEM'a
Start biegu im. Mikołaja Kopernika - fot. Michał Tołpa
Kody rabatowe:
ü  wjb9mig6
ü  hur4jjp4
ü  sesqnkp8
ü  7mykkmc8
ü  xe8bne7x
ü  2prc286j
ü  cn2rzgpx
ü  tea6rc5e
ü  h4gx9dk2
ü  t44j2yu4

15 kwietnia wszystkie drogi prowadzą do Lidzbarka Warmińskiego na bieg im. Mikołaja Kopernika.
Organizator czyli DEM'a zadba o dobry bieg i miłą atmosferę.
Biegajmy z DEM'a
Koszulka na bieg im. Mikołaja Kopernika - fot. DEM'A

Po Trzecie

Sklep ForProAktualnie trwa bardzo ciekawe wydarzenie na fanpage sklepu ForPro. Wystarczy aktywność czyli co kto lubi, bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Otwieramy wydarzenie, zapoznajemy się z regulaminem i wrzucamy zdjęcia z dowolnej aplikacji monitorującej trening. Za każdy dzień naszej aktywności dostajemy 1% rabatu. Wydarzenie trwa do końca kwietnia czyli biorąc udział od początku można było uzbierać 30% zniżki, jeszcze nie wszystko stracone bo można uzyskać 25%. Czyli nowe buty Nike, można kupić o jedną czwartą ceny taniej. Ty zyskujesz zniżkę, a przy okazji może ktoś pójdzie w twoje ślady i zacznie ćwiczyć/ trenować.


Wyzwanie ForPro
Wyzwanie ForPro

Wyzwanie ForPro
Wyzwanie ForPro

Na koniec.

Nie zmuszam nikogo do korzystania, ale naprawdę gorąco zachęcam bo warto. Na biegi się zapisujemy, nowe buty i ciuchy kupujemy to dlaczego nie zaoszczędzić.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz